הרצאה מס' 1 אין נפטרים משומנים בבטן


כאחת שניסתה אין ספור דיאטות, ועוסקת כל חיי בפעילות גופנית, חייתי שנים רבות בתסכול מתמיד! שרפתי קלוריות וספרתי קלוריות ,התייאשתי ולא הבנתי מדוע אני מתאמצת  ולא רואה תוצאות. 

אז למה דיאטות לא מחזיקות לאורך זמן?

בשנת 2012 נחשפתי להרצאה מדהימה בארצות הברית שחשפה בפני את סוד השיטה לשריפת שומן בטני. כמאמנת כושר, מנטורית ומנחת קבוצות כושר ותזונה, המידע החדש היווה עבורי פריצת דרך- לא עוד דיאטות! קלוריות לא עובדות! רק הורמונים- זה הסוד!

אז השיטה החדשה מתבססת על התבוננות דרך משחק ההורמונלי ולא הקלורי לאורך כל היום, מהיקיצה ועד לשינה ! על פיה נוכל ללא מאמץ גדול או השקעה מיוחדת, לראות את התוצאות שרצינו אך לא הצלחנו להתמיד בתהליך לכל החיים.

למרות המודעות הגבוהה של החברה שלנו לנושאי בריאות ותזונה, גם אנו וגם ילדנו הופכים להיות שמנים וחולים הרבה יותר. כמנוסים בדיאטות, אנחנו בטוחים שהפעם נצליח לכבוש את יצרנו, ולהגיע למשקל המיוחל ולגזרה החטובה, ושהדיאטות בשיטות חדישות יותר הפעם יעשו את העבודה. אמנם בפועל קורה בדיוק ההפך- למעלה מ 95% מהדיאטות נכשלות, ויותר מכך- החברה הישראלית נמצאת במקום מכובד בעולם בשיעור ההשמנה של מעל 60% מהאוכלוסיה!

ההתבוננות החדשה שאני מביאה בהרצאה טרנספורמטיבית זו, המשתפת את כל חמשת החושים, מאפשרת למשתתפיה לחשוב אחרת, ולראות ולהבין אחרת ובעצם לקחת את המידע החדש ומיד לישמו בחיי היום יום. 


על מה אדבר בהרצאה?

  • אציג קונספט חשיבתי חדש המבוסס על הבנת המשחק ההורמונלי 
  • אתן לכם כלים למקד את הירידה רק בשומנים ולא במסה הרזה (השריר), בלי הגבלות, חוקים, חישובים, ומחשבה מתמדת על אוכל!!
  • תבינו מדוע הגוף שלנו לכוד במעגל של סטרס תמידי ואיך הסטרס הוא אחד הגורמים העיקריים להשמנה הבטנית שלנו
  • אינסולין, קורטיזול, אנדרנלין, סרוטונין- כיצד נוכל לשלוט בהורמונים שלנו ולא שהם ישלטו בנו?
  • נבין למה דיאטות לעולם לא יעבדו ורק יחמירו את ההשמנה
  • נדבר על השינה שלכם ומה תרומתה להרזייה לבריאות ולסטרס. 
  • נחקור לעומק את תופעת הנישנושים ובה נדבר על הדרך לעצור אותה 

לו ידעתי בצעירותי ובשנות בגרותי, את כל מה שאני מרצה עליו כיום, הייתי חוסכת שנים של דיאטות, תיסכול, אכזבות ומפחי נפש, ואני מזמינה אתכם לקבל באהבה את כל הידע שיש לי להעניק לכם.

אני מזמינה אתכם להרצאה בת שעתיים, רצינית ומצחיקה ובעיקר מעוררת חשיבה, שתשאיר אתכם סוף סוף טעם של תקווה להצלחה בתהליך, שהיה עד היום, קשה, מתסכל ומאכזב. הרצאה שתעניק לכם כלים לחולל את בריאותכם ואת בריאות ילדיכם למעולה בכל קני מידה.

לינק כניסה לאקדמיה לרכישת ההרצאה באון ליין- http://bellyfat.co.il.vp4.me/hartzaavemadrich