יעל ניר, היא לא רק חברה לחיים, היא גם מרצה לחיים טובים יותר... את ההרצאה הראשונה הבאתי אליי לסטודיו לפני כשנתיים, בדרכה הייחודית הצליחה מהדקה הראשונה לכבוש את לב כולן, שטפה אותנו בהמון ידע ואינפורמציה בתחום נושא ההשמנה הבטנית וההורמונים המשתלבים יד ביד והכל עם מקצועיות והומור האופיניים לה... כמו אש התהלכה מימין לשמאל האולם, והמתאמנות שלי עוקבות אחריה כאילו צופות במשחק טניס בווימבלדון יעלי, את כובשת סוחפת ומרתקת...! גאה בך על הדרך ועל התשוקה בה את לוקחת כל פרוייקט!!! בקרוב הרצאה מספר -2 אצלי בסטודיו איזה אושר..."

ליאת שורמנהלת סטודיו לספורט

 לפני כשנה וחצי השתתפתי בהרצאה (כפולה) של "איך נפטרים מהשומן הבטני"...כששמעתי על יעל ועל ההרצאה הבנתי שיש קשר ישיר בין הורמונים, תזונה ופעילות גופנית ובכדי להתמיד ולהצליח יש להסתכל על הכל כמכלול אחד. ההרצאה הייתה מעשירה, פותחת מחשבה ועם המון טיפים ועקרונות שחלקם בחרתי לאמץ לי כדרך חיים והם מלווים אותי עד היום. כיום הצלחת שלי מכילה בעיקר חלבונים וירקות ומעט פחמימות, ומעבר לכך שהאימון נהייה יותר אפקטיבי גם רואים תוצאות יחסית מהר שנשארות לאורך זמן"

אילת שבתאימשתתפת

 כמי שחוקרת את הנושא, חווה ובודקת ניסיונות התמודדות כאלה ואחרים עם המשקל יעל פתחה לי את העיניים לכיוון שונה לדברים שאת חלקם ידעתי קודם, ולמרות הידע הרב יעל מאוד עזרה לי לסדר דברים כמו תזונה נכונה לפני ואחרי אימונים בשעות שונות. כ"בוגרת" הפרעות אכילה אחד הדברים שהכי עזרו לי היה הבנת הפן הגופני-הורמונלי של האכילה הרגשית והבולמוסים. חשוב לזכור שמדובר בתהליך הדרגתי ויאללה לדרך. יעל נדירה, נעימה, ברורה ובגובה העיניים, והמקצועיות? אינסופית!"

נועה גולן הכטמדריכת כושר וסטודנטית לנטורופתיה

 את ההרצאה של יעלי המדהימה והמקצועית שמעתי לפני כשנתיים. אך התחלתי באמת להשתמש בכלים שנתנה לפני כשמונה חודשים. הייתי חצי שנה אחרי לידה והקילוגרמים לא ירדו בקלות כמו בלידה הראשונה( למרות שאני מדריכת פילאטיס וכושר), ואף נתקעו באזורים שמעולם לא היו מלאים אצלי ( בטן וזרועות). ההבנה שיש קשר בין התזונה שלנו לאיזון ההורמונלי בגוף היא שחוללה אצלי את המהפך. חשיבות ארוחת הבוקר, חשיבות החלבון בארוחה ותרומתו לשובע ושילובו עם מאכלים המכילים סוכר הביאו לתוצאות מדהימות."

הילה שורמדריכת אירובי ופילאטיס

 במהלך רוב שנותי כבוגר מצאתי את עצמי מתמודד במשקל עודף, בהצלחה חלקית במקרה הטוב. במאי 2016 נכחתי בהרצאה של יעל ניר ומשם יצאתי לדרך חדשה. יעל, בדרכה המיוחדת והייחודית נגעה בדיוק בנקודות הבעייתיות וסיפקה תובנות חדשות ועמוקות אשר נשמעו מאד הגיוניות. שיניתי את הרגלי האכילה, תוך שימת דגש והקפדה על תכולת ומבנה הארוחות לאורך היממה. השיטה הניבה פירות, ותוך כחצי שנה השלתי 20 ק"ג ממשקלי, ללא קושי רב. הנני ממשיך בשיגרה זו, מקפיד על ספורט מספר פעמים בשבוע ו"החיים דבש"."

שרון קרקוברבן 49, נשוי + 4, מנהל פרויקטים בחברת IBM.

 השתתפתי בהרצאה של יעל בתחילת 2016. מעבר לידע ולההעשרה המקצועית התרשמתי מהכריזמה של יעל, ויכולתה לסחוף את הקהל. ההרצאה ממש מהווה נקודת מפנה אצל השומעים. כהמשך טבעי, הזמנתי את יעל להרצות בביתי, בפני פורום מתאמנות הסטודיו שלי. המשובים היו מדהימים, מספר מתאמנות מדווחות על הצלחה בתהליך עד ימים אלו. כבעלת סטודיו החורט על דיגלו את הבריאות, כמובן שהנני ממליצה לכולן על הרצאת ההמשך."

שרון קרקוברבעלת סטודיו לפילאטיס מכשירים ברמת פולג.

 שנים אני עוקבת ,משתלמת ומתפאלת ממך,מהידע שלך ומהדרך מלאת האהבה וההיתלהבות שאת מעבירה אותו! היתה הרצאה מרתקת ומשנת חיים בשבילי! סגרת לי קצבות ועשית לי סדר בהרבה ידע שהיה לי אבל לא ידעתי בדיוק איך לישם!! אני כבר רואה תוצאות ומעבירה בהתלהבות ובהמלצה חמה להגיע להרצאה שאותה את מעבירה ממש כמו שיעור זורם ומרתק....תמשיכי בדרכך החשובה ובנתינה האין סופית והכנה שלך!"

שלי מעוזמשתתפת בהרצאה